Ç İ Ç E K L E N İ Y O R
  • Şehrinizin Yerel Çiçekçisi Antalya Çiçekçilik web sitesidir.

Aradığın çiçeği bul.

Hakkımızda

|Antalya Çiçek Ltd. Şti.

Antalya Çiçek Ltd. Şti. Firmamız 40 yılı aşkındır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sektörel anlamda kazandığı bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda değerlendirip, her gün gelişerek ve büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sektörün öncüsü olan Antalya Çiçek %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermektedir. Günlük taze ürünlerle ve kullandığı 1. Sınıf malzemelerle sektördeki rakiplerinden bir tık önde olan firmamız, kaliteli ve öz güvenli olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Çiçek ve Organizasyon konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Çiçek ve Organizasyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeKadir K Kadir GÖKMEN ve Oğulları
Antalya Çiçek Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mh. 653 Sk. Serbest Apt. No 1 / B Muratpaşa / Antalya
Tel: +90 242 321 1 404
e-mail :  info@antalyacicekcilik.com.tr
web: www.antalyacicek.com

 Antalya Çiçek Siparişi Telefon  Antalya Çiçekçiler Whatsapp Sipariş  Antalya Çiçek Siparişi Harita